O nás

Krása střídá nádheru’, řekl Jirka, když ochutnal čerstvou dávku Habanerky z chilli papriček, které spolu se Zdeničkou vypěstovali ve skleníku na zahrádce u jejich domu v Chotěboři. ‘Z týhlenctý dávky by nadskočilo sombrero i starýmu mexikánci,’ dodal a promnul si potěšeně ruce.

Každá chuť má vlastní příběh

Pod víčkem každé salsy či dipu ochutnáte některý z našich výletů. Protože každá receptura je inspirovaná chutí či pokrmem, které jsme měli možnost ochutnat v různých částech naší planety. Horké Španělsko, pikantní Indie, kořeněné Jordánsko, daleký Nový Zéland, exotické Fiji, šťavnatá Kostarika a mnoho dalších zemí jsme po pečlivém výběru zakomponovali jako leckdy nečekané složky do autentických produktů Chutě z Chotě(boře).

Veškeré testovací verze zkoušíme na naší vlastní rodině a přátelích. Takže vám, našim zákazníkům, předkládáme 100% prověřené a do detailu vymazlené produkty, které pro vás vaříme od roku 2018.

Těšíme se, že ochutnáte naše produkty a podělíte se s námi o vaše dojmy. Třeba kterou zemi jste pod víčkem objevili. Pokud nevíte, jak nejlépe si vychutnat naše produkty, podívejte se na naše recepty.

Časem se můžete těšit na další chuťové výlety do nejrůznějších zemí, inspirace máme ještě stále dost.

Takže teď už zbývá jediné. Dobrou chuť vám za Chutě z Chotě přejí Zdenča a Jirka.